cool3a2
Reaction score
1

Profile posts Latest activity Postings Resources About

  • Á valami hiba történt és eltűnt a fájl! Nem hiszem el! :mad: Nem baj ha ide töltöm fel, te letöltöd és letörlöm?
    Nem, csak a koronát sem kézítettem el és egy új végvár grafikán is dolgozok. Ezen kívül a hun modon, a szász modon és a fordítási programom is kellene dolgoznom. Szóval sok dolog egyszerre.

    Egyébként nem találom a linket Ágosthoz...
    Küldtem egy pü -t a fórumomon a koronáról, és hogy most már le tudod tölteni a hanganyagokat!
    Hmmm... Most már felkérte Bakuel-t, hogy megcsinálja azt a két egységet. A korai egység grafikákként ambrox germán egységeit akartam felhasználni. A középkori egységeknek még nincs grafika. És musketeer-nek sincs. De eddig nem is láttam képeket. Majd estére keresgelek.
    Oké, azonnal megnézem a képeket, csak még el kell intéznem egy dolgot.

    Bakuel megcsinálja majd az egységeket. De mivel sok munkája van már, csak kb. 6 hét mulva lesznek kész. Addig valami átmeneti megoldást fogom keresni. 2 héten belül fel akarom tölteni a modot.
    Most már neked is elérhető a "média" címke a sorban a fórumomon. Elnéztem egy-két jogosultságot. :( Bocsi,de most már minden rendben van!
    oké, semmi baj. Mindjárt beregisztrálok. Egyébként küldtem Bakuel egy üzenetet melyben felkértem, hogy csináljon nekem két egységet a szász modomnak. Valószínüleg azok az egységek elkészítésetöl függ, hogy mikor tudom feltölteni a modomat (bár eddig addig kezdtem el a munkát...) és persze az Ágostod is. Persze, akkor Bakuel-el beszélhetnéd a modomról.
    Cool3a2! A fórumomra feltöltöttem két képet az újabb verziójáról Ágostnak. De a galéria megtekintéséhez be kell regisztrálnod. Nem volt időm pm -et küldeni, mert MightyOne beregisztrált a fórumomra, és vele beszéltem.
    Köszönöm, Hunyadin nem kell segítség, a páncél hibát javítottam, de ha akarsz, és van időd/ötleted, akkor segíthetsz. ;)
    Egyébként köszi az íjat, remélem sikerül.

    Ráadásul Erős Ágost kész van, majd küldök egy pm -et neked róla. ;)
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom