cool3a2
Reaction score
1

Profile posts Latest activity Postings Resources About

  • Oké, holnap megnézem. Egyébként az iglúk mértanuk sem szokták bonyolultak lenni...
    Töltsd fel valahová. Majd megnézem. Az igazság az, hogy nincs sok idöm, de a textúrán neha sokat kell dolgozni. Ráadásúl a mesh is gyakrán túl bonyolult - túl sok vertex-ekböl állnak össze s így nem igazán használható civ4-nek. Tehát nem tudom megigérni semmit.
    Szerintem más verzió. 1.4.1, viszont a Blender (alapból benne volt) scriptje csak 1.4.0
    Letöltöttem egy import scriptet, de az sem tudja beimportálni, valószínűleg a fájl hibás. Pedig ez most nagyon kéne. :sad:
    Hmmm... nem tudom mi a baja. Talán hibás a fájl. Vagy az import script-nek van valami hibája.
    Bár most nem működik. :( Semmit nem importál be, csak egy hosszú, szaggatott vonalat. :cry:
    Találtam egy leírást amely segített: http://forums.devshed.com/game-development-141/converting-sketchup-models-to-3dst-519710.html. Kövesd a leírást a negyedik pontig, a .dae-t majd a Blender is be tudja tölteni illetve létezik egy plugin 3ds max-nak is. Tehát rövidben annyi: nyisd meg a .skp fájlt Sketchup-pal és mentsd meg kmz vagy dae-ként. Azzal már dolgozni lehet.
    Azt nem tudom, hogy Blenderrel hogyan kell dae-t nif-fé konvertálni. Úgy tudom müködik az, hogy meg nyitod a dae-t, aztán megmented nif-ként, de szerintem az eredmény nem oly jó. Föleg a textúra. Refar valamikor leírást írt arról, hogyan kell ezt Max-szal csinálni és ö szerint Blenderrel is hasonló módszer van, bár részleteket nem említette. Szerintem meg lenne még az a leírás. Ha kell, feltöltöm - hát ha ötletet ad neked. Kell?
    Cool3a2! A Civ4hun.road2us.com oldalon kérdezték pár napja, hogy mi van az alapjáték magyarosításával. Fel tudod az alapjáték magyarítását tölteni mediafire-re, azután adni egy linket róla?
    Meglátogatni a családomat. Egy kis faluban laknak Hatvan környékén, mely valamennyire híres a hagyományos viseletjeért.
    Hmmm.... majd gondolkozok rajta, hogy benézek oda rendszeresen. Ez már három oldal is lenne... Egyelöre nem lesz rá idöm. Hétközben késön jövök haza, húsvétre pedig Magyarországra fogok menni. Tehát egy hétik nem lesz rá idöm, csak a civfanatics-et meg a te oldalad fogom megnézni.
    Amióta én regisztráltam, azóta 2 új tag is regisztrált erre a Magyar Civfanaticsra. Még az én fórumom is forgalmasabb.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom