cool3a2
Reaction score
1

Profile posts Latest activity Postings Resources About

  • Egyébként csak átmenetileg használom, hogy az a modder akit felkértem, hogy fejesze be a szent koronát, ne felejtsen a munkájáról. Mégis: köszi szépen!

    Ha már itt vagy: azon dolgozok, hogy a Széchenyi LH Lincoln animációját használja. A test, a fej a jobb bör és a keszek müködnek. A szemei és a bajusza azonban gondokat okoznak. A szemek néha ki fordulnak mikor fordul a fej. A bajusz pedig néha összeütközik az arcával. Ekmek szerint Lincoln szemeivel talán jobban müködik, de azoknak is ugyan az a baja. A bajuszt pedig riggelni próbáltam - a head és a cheek csonthoz, de sajnos nem müködik, bár valószínüleg azért ütközik, mert a cheek csont mozdítja az arcát. Föleg ha a cheek csonthoz riggelem a bajuszt is, rosszabb lesz a helyzet. De még ha csakis a head csonthoz riggelem is megmarad a probléma. Tudnád valahogy segíteni? Mármint tippekkel, bár a riggeléshez nem nagyon értek... Nos, folytatom a munkámat a bal börrel.
    Eddig úgy tűnik működik a Blenderem, de majd kipróbálom: csinálok majd kisebb egységeket (elég érdekes lehet egy "Kisgyerek" egység, amit a Settler unit kisfiújából meg lehet csinálni) és közlöm az eredményt. Ha minden jól megy, elkezdem Ágostot. A screenshot pedig nem lesz pixeles! :D
    Nem baj, ha pixelesebb a screenshot! Örülök neki, hogy meg fogod csinálni! Nagyon szépen köszönöm!

    Nos, akkor várom, hogy feltölted! Szólj, ha fent van!
    Tudom, már egy meccsen volt ő bíró ezen a vb-n!

    A python popup remekül működik amit avain küldött (én sose jöttem volna rá magamtól) de a Blenderben nem vagyok biztos. Mindegy, más gépen is meg tudom csinálni, csak max a screenshot lesz pixelesebb. :D

    A modom oldala egyébként kész van, csak nem volt időm feltölteni még.
    Rendben. Örülnék, hogy ha mégis valahogy meg tudnád oldani a problémád Blenderrel és kijavítanád Ágostot.
    Majd szólj ha kész lesz az oldalod, meg fogom nézni.

    Miután elküldtem az üzenetemet, láttam a thread-ed a python problémádról és hogy avain segített megoldani. Örülök neki, hogy a magyar köszönség oly jól müködik, hogy ki tudunk segíteni egymásnak.
    Egyébként mégis sikerült a foci vb-hez jutnunk: van egy magyar bíró (valami Kassai) aki ma este is vezeti a meccset!
    Köszi, ez sokat segített. :) Ágostról annyit, hogy nem tudom, valószínűleg lesz rá időm. Nem mondok semmi biztosat, a Windows 7 feltelepítése óta, a Blender megbolondult. :S 3ds Max nekem nem működik.

    SZERK.: Nincs többé szükségem Pythonra, avain már kisegített: a probléma az volt, hogy nem tudtam, hogy kell popup-ot hozzáadni a modomhoz. Lassan elkészül a modom weboldala, ott több infót megtalálhatsz (természetesen angolul) valami ilyesmi lesz: http://civmod.freei.me/barbarian_invasion/index.html, de most ez a link nem működik kb. egy hét, és meglesz az oldal. ;)
    Nem kell elküldened a fájljaid. Egyszerü az egész. Le kell tölteni egy programmot és egy elörekészített szkriptum. A szkriptumot kicsit be kell állítani, de nem nehéz. Holnap este mindent össze keresek neked. Ezért egyébként nem kell engemet a készítök közé rakni.

    Egyébként mi a problémád, hogy Python-ra lenne szükséged?
    Már kérdeztem mindenkit aki ebben jártas. :( Senki nem mondott konkrétumot.

    Egyébként te értesz ahhoz, hogy lehet exe fájlt kreálni? Láttam a magyar modnál ezt tetted. Tudnál segíteni nekem is, hogy a modomat egy exe fájl lefuttatásával lehessen telepíteni? :) Ha igen, akkor küldöm az anyagot is, és akkor beraklak a készítők közé. :) (A Barbarian Invasion Módról van szó egyébként, amiről mindent itt találsz az oldalamon: http://civmod.freei.me/half-completed-modpacks/barbarian-invasion)

    Köszönöm szépen!
    Nem, sajnálom. Semmit nem csináltam még vele. De kerdeszhetnéd The_J-t. Szerintem ö tapasztalt.
    Nem tudok segíteni kinagyítani a navigációs gombokat a civ4hun.road2us.com-on, ha moderátor vagyok!!!
    Nem tudom mi lehet az, sajnálom. sak keresgelhetsz az interneten, hát ha valakinek ugyan az a baja volt és meg tudta oldani...
    Púh... nem tudom mi lehet ennek az oka. Sajnálom. Nekem nem volták olyan problémák, pedig én is egy LAN-ban és színtén folyamatosan fent vagyok. És én is használom a Firefox-ot. Lehet,, hogy csak átmeneti problémák vannak Google-nél... A Sketchup sem indíthatod el, tehát a Sketchup elindításakor jelenig meg az üzenet?
    Tudnál segíteni? A Google SketchUp 7 -et akarom használni, hogy készíthessek objektumokat Civ 4 -be, de a baj az, hogy miután telepítettem, popup-ok ugrottak föl, hogy a "kért weblap nem jeleníthető meg offline módban" amit az IE írt ki, és nem tudom mi okozza:
    1. Az IE nem alapértelmezett böngészőm, hanem a Firefox az.
    2. Frissíteni akar, de mivel LAN hálózatunk van, ezért se le se fel kapcsolódni nem lehet az internetre, mert folyamatosan rajta vagyunk.
    3. Valami, ami nem tudom micsoda. :S

    Pedig igen jól jönne ez a SketchUp minden moddoló számára. Talán ezzel a módszerrel lehet a legegyszerűbben tárgyakat készíteni, ami igen csak hasznos lehet pl. a leaderhead -eknél. :)
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom