1. We have added a Gift Upgrades feature that allows you to gift an account upgrade to another member, just in time for the holiday season. You can see the gift option when going to the Account Upgrades screen, or on any user profile screen.
    Dismiss Notice

DEITY CHALLENGE - aiming for sub 200T victory

Discussion in 'Civ5 - Strategy & Tips' started by IronfighterXXX, Jul 22, 2014.

1. poznaniakk1986

poznaniakk1986 Chieftain

Jak ty wybudowales 4 miasta tak szybko? Jak ogarnac zadowolenie z tak szybkim rozwojem? Tyle nauki co ty w 65 turze to ja mam w 100 za kazdym razem. Jak zyskac tylu przyjaciol w panstwach miastach? No i co budowac na poczatku w stolicy i miastach? Mam nadzieje ze mnie nie zbanuja za jezyk polski ale jestem na tel a ang. znam slabo. Nie moge tez wyslac ci wiadomosci bo mi sie skonczyly czy cos.

2. Browd

Browd Dilettante Administrator

Unfortunately, this is an English language site. Any post in another language must include an English translation.

3. poznaniakk1986

poznaniakk1986 Chieftain

Ok sorry but i'm on the telephone and my english is poor :/. This information was for Ironfighter but he from my nation.

4. IronfighterXXX

IronfighterXXX Work Hard - Play Hard

@poznaniakk1986

Musisz usunąć wiadomości ze swojej prywatnej skrzynki (to wtedy będę mógł Ci przesłać wiadomość) :)

[Seems you have to delete some messages from your Private Message box (so I will be able to send you message)]

Share This Page